Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 400x480x275 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hĺbka | 275 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 100.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956185453 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 480 |
| Hĺbka | 275 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 400x480x275 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Nosnosť | 100 |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 2.245 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka