Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | TONO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x42x53 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 23.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8057729357535 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 420 |
| Hĺbka | 530 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x42x53 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ÁNO |
| séria | tono |
| Váha | 23.5 |
kalkulačka