Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 150x75x70 cm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 700 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Nosnosť | 300.0000 kg |
| Hrúbka materiálu | 4 mm |
| Balenie obsahuje | Výpusť, Sifón, Prepadová súprava, Nastaviteľné nožičky |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875236 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
| Váha | 53 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 750 |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 50 |
| Rozmer | 150x75x70 cm |
| Objem | 220 |
| Dĺžka | 1500 |
| Materiál | Akrylát |
| Záruka | 2 roky |
| Nosnosť | 300 |
| Balenie obsahuje | Výpusť;Sifón;Prepadová súprava;Nastaviteľné nožičky |
| Hrúbka materiálu | 4 |
kalkulačka