Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TECMI |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 100x70x3 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| EAN | 8590913854965 |
| Taric | 39221000 |
| Hmotnosť / ks | 29.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 27.98 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Výška | 30 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 100x70x3 cm |
| Dĺžka | 1000 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| séria | aqualine vaničky |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
kalkulačka