Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x80x63 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / set | 48.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 630 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 36x80x63 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil;Kotviaca sada |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 35.2 |
| Ostatné | Odpad zadný |
kalkulačka