Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Ružové zlato |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956170183 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Priemer zátky | 160 |
|---|---|
| Farba | Ružove zlato |
| Šírka | 185 |
| Výška | 205 |
| Hĺbka | 80 |
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.39 |
| Priemer | 160 |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
kalkulačka