Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hĺbka | 263 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Prietok (3 bar) | 1.890 l/min |
| EAN | 8435368105579 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 230 |
| Výška | 188 |
| Hĺbka | 263 |
| Rozmer | 230x188x263 mm |
| Materiál | Hliník |
| Prietok (3 bar) | 1.89 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | senzorové |
| Váha | 5.8 |
| Ostatní | Bezdotykové ovládanie |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
kalkulačka