Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 300x455x300 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.5710 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956196985 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 300 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 300 |
| Výška | 455 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x455x300 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.571 |
kalkulačka