Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 252x86x102 mm |
| Dĺžka | 252 mm |
| Šírka | 252 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8003341303382 |
| Taric | 74182000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 0.5520 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 252 |
| Výška | 86 |
| Hĺbka | 102 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 252x86x102 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| Váha | 0.552 |
| séria | smart |
| Dĺžka | 252 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka