Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 95x30x75 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126086 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.22 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 95 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 95x30x75 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | smart |
kalkulačka