Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 200x325x151 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8003341149089 |
| Taric | 73249000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 0.7320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.61 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 200 |
| Výška | 325 |
| Hĺbka | 151 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x325x151 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička: rohová;Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | smart |
| Dĺžka | 200 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka