Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 440x460x450 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 200.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 4.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125393 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 4.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 440 |
| Výška | 460 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 440x460x450 mm |
| Materiál | Nerez;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 200 |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka