Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 320x106x325 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Hliník, WPC |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 160.0000 kg |
| EAN | 8590913963612 |
| Taric | 94017900 |
| Hmotnosť / ks | 2.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 320 |
| Výška | 106 |
| Hĺbka | 325 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 320x106x325 mm |
| Materiál | Hliník;WPC |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 160 |
| Váha | 2.56 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka