Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 325x325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Farba | Biela |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847158 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 325 |
| Hĺbka | 325 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 325x325 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka