Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | SKIN |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 124x232x114 mm |
| Šírka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 114 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 500 ml |
| EAN | 8020090111914 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.4810 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 124 |
| Výška | 232 |
| Hĺbka | 114 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 124x232x114 mm |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 500 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | skin |
| Váha | 0.481 |
kalkulačka