Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 550x800x200 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929151 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 550 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 550x800x200 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ska industrial |
| Váha | 5.9 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka