Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA |
| Rozmer | 150x100x120 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera, Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913959325 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 150 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 150x100x120 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ska kúpeľňové doplnky |
| Váha | 0.46 |
kalkulačka