Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Kúpeľňový nábytok z bieleho lamina, najjednoduchšie riešenie pre Vašu kúpeľňu. Ponuka umývadlových skriniek v 4 rozmeroch v šírkach od 50 cm do 65 cm v kombinácii s niekoľkými variantmi doplnkových skriniek ponúka priaznivé usporiadanie nábytku takmer do každej kúpeľne za najlepšiu cenu..
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 30x180x30cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Kôš na prádlo: súčasťou, Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 23.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852183 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 15.43 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 300 |
| Výška | 1800 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x180x30cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Kôš na prádlo: súčasťou;Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | simplex eco |
| Smer otvárania | Univerzálne |
kalkulačka