Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Kúpeľňový nábytok z bieleho lamina, najjednoduchšie riešenie pre Vašu kúpeľňu. Ponuka umývadlových skriniek v 4 rozmeroch v šírkach od 50 cm do 65 cm v kombinácii s niekoľkými variantmi doplnkových skriniek ponúka priaznivé usporiadanie nábytku takmer do každej kúpeľne za najlepšiu cenu..
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 63x190x25 cm |
| Šírka | 630 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 21.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875311 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 21.9 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 630 |
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 250 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 63x190x25 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| séria | simplex eco |
kalkulačka