Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 125x350x125 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874451 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.55 |
|---|---|
| Priemer zátky | 100 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 100 |
| Výška | 360 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x360x100 mm |
| Materiál | Plast;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer | 100 |
kalkulačka