Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 97x384 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 384 mm |
| Hĺbka | 97 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913804359 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.46 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 100 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x375x100 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka