Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CATA |
|---|---|
| Séria | SILENTIS VENTILÁTOR |
| Rozmer | 140x140x98 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 15.00 W |
| Prietok vzduchu | 98.00 m3/hod |
| Hluk | 39.00 dB |
| Počet otáčok | 2500 ot/min |
| Max. dĺžka odťahu | 3 m |
| Stupeň krytia | IPx4 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.5350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248016643 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.7 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Priemer potrubia | 100 |
| Výkon | 98 |
| Hluk | 39 |
| Rozmer | 140x140x98 mm |
| Materiál | Plast |
| Príkon | 15 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | silentis ventilátor |
| Stupeň krytia | IPx4 |
| Napätie | 230 |
| Max. dĺžka odťahu | 3 |
| Počet otáčok | 2500 |
| Šírka | 140 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 98 |
| Prietok vzduchu | 98 |
kalkulačka