Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 50x50 cm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Polyester |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956199245 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x50 cm |
| Dĺžka | 500 |
| Materiál | Polyester |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Váha | 0.55 |
kalkulačka