Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 173x78x59 cm |
| Dĺžka | 1730 mm |
| Šírka | 780 mm |
| Výška | 590 mm |
| Objem | 234.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Sifón, Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729012306 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 780 |
| Výška | 590 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 173x78x59 cm |
| Objem | 234 |
| Dĺžka | 1730 |
| Materiál | Akrylát |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Vaňová súprava |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 53 |
kalkulačka