Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 140 mm |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška, Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825460 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.26 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 200 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 40 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška;Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Hĺbka | 225 |
| Výška výtoku | 140 |
| Ostatní | Výsuvná hubica/spŕška |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška |
kalkulačka