Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 350x120x328 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 328 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 160.0000 kg |
| EAN | 8590913892042 |
| Taric | 94017900 |
| Hmotnosť / ks | 2.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 2.6 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 350 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 328 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 350x120x328 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 160 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka