Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Materiál/farba: kov, antracit
Rozmery (d/š/v): 89 x 217 x 154 cm
Plocha: 75 x 203 cm
Skladovací objem: 2,2 m3
Antikorózna ochrana: žiarové pozinkovanie
Farba: vypaľovacia prášková farba Hrúbka
oceľových panelov
: 0,25
stien a zadnej časti: áno
Oceľová základňa: áno
praktický kovový prístrešok na uskladnenie viac ako 2 m2 dreva
pultová sklonená strecha a bočné panely chránia drevo pred nepriazňou počasia
prístrešok je možné ľahko zostaviť svojpomocne (odporúčame 2 osoby), ideálne na pevný povrch (betónová doska, dlažba a dlažba)
. spolu s kvalitnou ochranou pomocou práškového náteru sú zárukou dlhej životnosti a minimálnych nárokov na údržbu
vystuženia bokov a zadnej časti pre zvýšenú odolnosť konštrukcie
moderný vzhľad a elegantne pôsobiaca farebná kombinácia
| Rozmery domčeka (D x Š x V) (cm) | 89 x 217 x 154 |
| Plocha domčeka (m2) | 1,53 (75 x 203 cm) |
| Skladovací objem (m3) | 2,2 |
| Materiál rámu | zinková oceľ 0,6 mm |
| Farba rámu | antracit |
| Farba stien | antracit |
| Farba strechy | antracit |
| Materiál dosiek (steny) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Materiál dosiek (strecha) | zinková oceľ 0,25 mm |
| Hmotnosť (Kg): | 20.00 |
| Rozmery (cm): | 89 x 217 x 154 |
| Rozmery balenia (cm): | 163 x 51 x 9 |
| Obj.č.: | WS-B1-A |
kalkulačka