Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 38x34x52 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| EAN | 8034125976935 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 16.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Výška | 340 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38x34x52 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| séria | retro kerasan |
| Váha | 16.05 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 6 l |
kalkulačka