Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38,5x42x59 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906336 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 385 |
| Výška | 420 |
| Hĺbka | 590 |
| Balenie | 4 |
| Rozmer | 38,5x42x59 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| séria | retro kerasan |
| Váha | 33.5 |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka