Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 39x43x61 cm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 13.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125979479 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 390 |
| Výška | 430 |
| Hĺbka | 610 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39x43x61 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| séria | retro kerasan |
| Váha | 13.35 |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko;Montážna sada |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka