Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 35x20x50 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ostatné | ExtraGlaze |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| EAN | 8032937816685 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 8.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazura| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 350 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Zápustné |
| séria | pura |
| Váha | 8.4 |
| Výška | 200 |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| 3D model | ANO |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Ostatné | ExtraGlaze |
kalkulačka