Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 498x95x95 mm |
| Šírka | 498 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Lepenie |
| EAN | 8590913112485 |
| Taric | 73269098 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 1.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 498 |
| Výška | 95 |
| Hĺbka | 95 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 498x95x95 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 1.32 |
kalkulačka