Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 103x103 mm |
| Šírka | 103 mm |
| Hĺbka | 103 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | ABS/nerez |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| EAN | 8590913907272 |
| Taric | 39229000 |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.348 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Šírka | 103 |
| Hĺbka | 103 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 103x103 mm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
kalkulačka