Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 100x100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/mosadz |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| EAN | 8019952169040 |
| Taric | 39229000 |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.81 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x100 mm |
| Materiál | ABS/mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 50 |
kalkulačka