Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 57 mm |
| Šírka | 57 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| EAN | 8590913843747 |
| Taric | 39269097 |
| Hmotnosť / ks | 0.2050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.205 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 350 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Priemer zátky | 57 |
| Šírka | 57 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 57 |
| Priemer | 57 |
kalkulačka