Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Ekonomická séria sprchových zásten bez funkčných kompromisov s chrómovými profilmi. Výplň je tvorená bezpečnostným matným sklom.
Charakteristika sprchových zásten PILOT:
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | PILOT |
| Záruka | 3 roky |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 800 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| EAN | 8590913957475 |
| Hmotnosť / ks | 65.2700 kg |
| Balenie | 3 ks |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

| Šírka | 900 |
|---|---|
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 900 |
| Balenie | 3 |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Šírka vstupu | 810 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| séria | pilot |
| Váha | 64 |
| Záruka | 3 roky |
kalkulačka