Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 270x282x131 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 282 mm |
| Hĺbka | 131 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913129971 |
| Taric | 39259010 |
| Hmotnosť / ks | 1.0200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 270 |
| Výška | 282 |
| Hĺbka | 131 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 270x282x131 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.02 |
kalkulačka