Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NINFEA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 93x462x93 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 462 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 8003341062913 |
| Taric | 96039091 |
| Hmotnosť / ks | 1.2280 kg |
| Balenie | 1 ks |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 93 |
| Výška | 462 |
| Hĺbka | 93 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 93x462x93 mm |
| Materiál | Bambus;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ninfea |
| Váha | 1.228 |
kalkulačka