Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | NEVIS |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 155x402x119 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 402 mm |
| Hĺbka | 119 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Keramika, Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8003341305898 |
| Taric | 96039091 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 1.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 155 |
| Výška | 402 |
| Hĺbka | 119 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 155x402x119 mm |
| Materiál | Keramika;Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | nevis |
| Váha | 1.25 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka