Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 42x12,5x29 cm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864780 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 420 |
| Výška | 125 |
| Hĺbka | 290 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 42x12,5x29 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | small |
kalkulačka