Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 60x53,8x41,5 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 538 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 33.9100 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913926419 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 565 |
| Výška | 453 |
| Hĺbka | 348 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 56,5x45,3x34,8 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | neon |
| Váha | 29.4 |
kalkulačka