Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | MYLINE |
| Rozmer | 288x605x168 mm |
| Dĺžka | 288 mm |
| Šírka | 288 mm |
| Výška | 605 mm |
| Hĺbka | 168 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: viacposchodová, Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062866340 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 288 |
| Výška | 605 |
| Hĺbka | 168 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 288x605x168 mm |
| Dĺžka | 288 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: viacposchodová;Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | myline |
| Váha | 0.764 |
kalkulačka