Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | MYLINE |
| Rozmer | 214x90x214 mm |
| Dĺžka | 214 mm |
| Šírka | 214 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 214 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.6650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062866326 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 214 |
| Výška | 90 |
| Hĺbka | 214 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 214x90x214 mm |
| Dĺžka | 214 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Hranaté |
| séria | myline |
| Váha | 0.665 |
kalkulačka