Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | INTERMATEX |
|---|---|
| Séria | INTERMATEX Mosaic |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 32,7x32,7 cm |
| Materiál | Sklo |
| Charakter | Na sieti |
| Použitie | Obklad, Dlažba |
| Hrúbka | 4.00 mm |
| EAN | 8436550786361 |
| Taric | 69073000 |
| Hmotnosť / ks | 0.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
Mozaika sa skladá z prvkov malých rozmerov, ktorých dĺžka hrany zvyčajne nepresahuje 100 mm. Ich spojením - nalepením na vhodný podklad (napr. sieťovinu či spojením "Joint-point" systémom), vzniká mozaika na sieti. Tým je uľahčená práca s ňou: k deleniu postačí hobby nôž alebo nožnice. Mozaika na sieti je výbornou voľbou pre obkladanie zaoblených miest. Hodí sa aj pre obklad vaní a sprchovacích kútov. Môže byť sklenená, kamenná alebo keramická.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Váha | 0.77 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Charakter | Na sieti |
| Použitie | Obklad;Dlažba |
| Rozmer | 32,7x32,7 cm |
| Materiál | Sklo |
| Hrúbka | 4 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | intermatex mosaic |
kalkulačka