Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Prísavka |
| Hmotnosť / ks | 0.2990 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 165 |
| Výška | 165 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Prísavka |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.299 |
kalkulačka