Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MODULAR SHOWER |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Tvar | Tvar L (pevná časť) |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 54.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843495 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
| Váha | 54 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Šírka | 1200 |
| Výška | 2000 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar L pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | modular shower |
kalkulačka