Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | MODO COLOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x13x35 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Červená/Ružová |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8057729357214 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Červená/Ružová |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 130 |
| Hĺbka | 350 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x13x35 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| 3D model | ÁNO |
| séria | modo color |
| Váha | 16 |
kalkulačka