Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 443 mm |
| Hĺbka | 263 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 125 mm |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška, Flexibilné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833946 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 3.14 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 430 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Flexibilné ramienko;Výsuvná hubica |
| Tvar | Hranaté |
| Hĺbka | 210 |
| Výška výtoku | 146 |
| Ostatní | Výsuvná hubica/spŕška;Flexibilné ramienko |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška;Flexibilné ramienko |
| 3D model | ANO |
| Šírka | 100 |
kalkulačka