Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Dĺžka | 415 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9890 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170336 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 290 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 415 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.989 |
kalkulačka