Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 110x320x105 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 1200 ml |
| EAN | 8020090035593 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.9170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 110 |
| Výška | 320 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x320x105 mm |
| Materiál | Nerez |
| Objem dávkovača | 1200 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.917 |
kalkulačka